НТА > НОВИНИ > Суспільство > Щодня до ЗСУ телефонують сотні людей, які прагнуть негайно стати у стрій

Щодня до ЗСУ телефонують сотні людей, які прагнуть негайно стати у стрій

Сотні людей питають як негайно стати у стрій, спростивши усі бюрократичні процедури

405

До Командування Повітряних Сил з України, із ближнього зарубіжжя, країн американського континенту та Африки, Австралії та Японії телефонують щодня сотні людей та питають як негайно стати у стрій, спростивши усі бюрократичні процедури.

Про це повідомляє Командування повітряних сил ЗСУ.

Зазначають, що надходить сотні дзвінків, щодня й щоночі.  Запитують про спрощення бюрократичної процедури зенітники, зв’язківці, військові пілоти і навіть ті, хто ніколи не брав до рук зброю.

 «Доброго ранку! Я Сергій, дзвоню вам з Чехії. Тут такі справи, повертаюсь в Україну. Я мобілізований, спеціальність – оператор С-300. Але є проблема. Моє місто (на півдні України) зараз під окупантами, тому військовий квиток взяти неможливо… Нас таких тут дуже багато (українців, які працюють в Європі). Тримайтесь, скоро будемо! Все буде Україна!», – це один з таких дзвінків.

«Люди налаштовані рішуче та хочуть негайно ставати в стрій, спростивши усі бюрократичні процедури. Усі вони різні, та мета у всіх одна! Разом нас багато, нас – не подолати!», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що станом на п’ятий день відбиття російської агресії на Батьківщину повернулися майже 80 тисяч українців, з яких більшість – чоловіки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі