НТА > НОВИНИ > Спорт > Щодня – новий футболіст. «Рух» дивує на зимовому трансферному ринку

Щодня – новий футболіст. «Рух» дивує на зимовому трансферному ринку

Григорій Козловський особисто презентує кожного з нових футболістів львівського «Руху»

367

26-річний французький атакувальний фланговий півзахисник Фредді Плюман, 23-річний нідерландський лівий захисник Лассана Файє та 23-річний бразильський опорний півоборонець Едсон офіційно стали футболістами львівського «Руху».

Українські футбольні клуби цього зимового середсезоння доволі активні. Підписання нових футболістів ідуть повним ходом. Але перевершив усіх, у тому числі й інформаційною тактикою, львівський «Рух».

Пресслужба львівського футбольного клубу три дні поспіль презентує цікавих легіонерів. При цьому на ютуб-каналі «Руху» про них особисто розповідає почесний президент клубу Григорій Козловський.

До того ж, прихід кожного з нових футболістів супроводжують дотепні комікси від медіаслужби «Руху».

Нагадаємо, що саме французький півзахисник Фредді Плюман став першим зимовим новачком львівського футбольного клубу.

Віднедавна телеканал NTA та футбольний клуб «Рух» започаткували трансляції матчів юнацької команди «Руху» на новому рівні. Такого в Україні ще не робив ніхто. Багатокамерна професійна зйомка, велика кількість повторів, студії в прямому ефірі до і після матчів, камера в роздягальні – так футбол на рівні U-19 ще не транслювали.

Наприкінці грудня почесний президент львівського футбольного клуб «Рух» Григорій Козловський підбив підсумки першої частини сезону для «жовто-чорних».

А на початку січня він відзначився суперголом під час дружнього різдвяного «Матчу зірок».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"