НТА > НОВИНИ > Проти Ніцой і Фаріон відкрили кримінальну справу через висловлювання про спортсменів

Проти Ніцой і Фаріон відкрили кримінальну справу через висловлювання про спортсменів

384

Щодо письменниці Лариси Ніцой та мовознавиці Ірини Фаріон відкрили кримінальну справу. А все через висловлювання про українських спортсменів.

Зокрема, ще влітку Ірина Фаріон – мовознавиця, громадська та політична діячка відреагувала на вчинок української легкоатлетки Ярослави Магучіх, коли та сфотографувалася з російською спортсменкою на Олімпіаді у Токіо. Політична діячка назвала Магучих “біологічним сміттям”.

«Такий вчинок заслуговує на найбільшу зневагу і обструкцію. І саме цю обструкцію українське суспільство їй і задемонструвало. Я була серед тих, хто задемонстрував цю обструкцію, назвавши такий вчинок людини, яка немає жодних принципів», – сказала Фаріон.

Сама ж спортсменка прокоментувала цю ситуацію на своїй сторінці у фейсбук.

«Тепер щодо фото: фото було зроблено на прохання стрибунки Каміли Ліцвінко, яка завершує свою кар’єру і хотіла закарбувати ці спогади!», – написала Магучіх.

Також дитяча письменниця Лариса Ніцой під час Євро-2020 розкритикувала українську збірну з футболу і назвала гравців московитами. Зокрема, йшлося про футболіста Артема Довбика, який після переможного голу у матчі Швеція-Україна говорив російською мовою з журналістами.

«А що я такого зробила? Я назвала їх московитами. Вони поїхали у світ і говорять московською мовою», – зазначила Лариса Ніцой.

«Це черговий акт дискримінації проти українців. Я це розцінюю як свою дискримінацію», – додала вона.

До слова, заяву на громадських діячок написав харківський адвокат Денис Ярославський. Він розповів, що планує публічно висвітлювати резонансну справу. Жінкам інкримінують Статтю 161 Кримінального кодексу України, а саме порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної приналежності та іншими ознаками.

Самі ж громадські діячки це рішення називають абсурдним.

“Правда. Наживо” (щобудня на NTA)

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі