НТА > НОВИНИ > «Щит Союзу»: Росія проведе масштабні навчання з Білоруссю наступного року

«Щит Союзу»: Росія проведе масштабні навчання з Білоруссю наступного року

114

Росія і Білорусь на 2023-ий рік запланували нові масштабні військові навчання – під назвою «Щит Союзу». Це аналог навчань «Захід», які проводять на білоруській території.

Про це повідомив РБК-Україна з посиланням на російські інформаційні агенції.

За словами міністра оборони Росії Сергія Шойгу, на спільній колегії військових відомств РФ і Білорусі домовилися про нові масштабні навчання. Зокрема, затвердили план забезпечення військової безпеки до 2024-го року.

«Найбільш масштабним заходом, передбаченим цим документом, стануть спільні навчання «Щит Союзу», які проведемо 2023-го року», – сказав Шойгу.

Зазвичай спільні навчання проводять один раз на два роки за чергою – на території Білорусі вони мають назву «Захід», в Росії – «Щит Союзу».

Нагадаємо, раніше в Білорусі заявили, що планують розмістити на кордоні з Україною російські зенітно-ракетні комплекси С-400.

Крім того, лідер білоруського режиму Олександр Лукашенко заявив, що Росія підтримає Білорусь у разі збройного конфлікту. Крім того, самопроголошений президент Білорусі розкритикував намір України вступити до НАТО. На його думку, таким чином для Білорусі нібито відкривається новий фронт.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі