НТА > НОВИНИ > Новини світу > Східний фланг НАТО посилюється. До Польщі прибули військові з Великої Британії

Східний фланг НАТО посилюється. До Польщі прибули військові з Великої Британії

У Польщі заявляють про твердість і послідовність у відповідь на агресивну політику Росії

235

До Польщі у четвер, 10 лютого, військово-транспортним літаком королівських сил прилетів військовий контингент збройних сил Великої Британії.

Про це у своєму твітері повідомив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак.

«Згідно з моїми домовленостями з міністром оборони Великої Британії британські солдати прилетіли до Польщі. Ми тверді та послідовні у відповідь на агресивну політику Кремля», – написав міністр.

Раніше Велика Британія вирішила відправити до Польщі 350 військовослужбовців у відповідь на агресивну політику Росії.

На посилення східного флангу НАТО на тлі загрози вторгнення Росії в України до Польщі прибувають усе нові групи американських військових.

У рамках розміщення додаткових збройних сил США Європі через нарощування Росією військового контингенту на кордоні з Україною, до німецького міста Вісбаден теж прибули 2 тисячі американських піхотинців та десантників.

Нагадаємо, що 7-го лютого, ще одна група американських військових прибула до Польщі в рамках посилення східного флангу НАТО на тлі загрози вторгнення Росії в Україну. Контингент висадився в Жешуві.

У вівторок, 8-го лютого, президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Дещицю з посади українського посла в Польщі. На цій посаді дипломат працював з 2014-го року.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі