НТА > НОВИНИ > Економіка > Шість областей України вирішили закінчити опалювальний сезон

Шість областей України вирішили закінчити опалювальний сезон

Міська влада Вінниці відмовилася від дострокового завершення опалювального сезону через похолодання

610

У Херсонській, Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській і Вінницькій областях за рішеннями місцевої влади розпочали відключення споживачів від опалення.

Про це повідомило «Радіо Свобода» з посиланням на заяву голови правління компанії «Нафтогаз України» Олексія Чернишова, який зазначив, що опалювальний сезон 2022-2023-го років добігає кінця.

«Україна успішно завершує найважчий опалювальний сезон. Погодні умови дозволяють це зробити раніше, ніж запланували. У Херсонській, Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській і Вінницькій областях за рішеннями місцевої влади вже розпочалося відключення від опалення», – сказав Чернишов.

Голова НАК зазначив, що прохолодна погода триматиметься ще декілька днів, після чого опалювальний сезон поступово завершиться і в інших областях.

«Ми пройшли найважчу зиму і це додає нам впевненості – вистоїмо й далі! Дякую працівникам газового фронту, завдяки яким українці були з теплом!», – додав Чернишов.

Згодом міська влада Вінниці відмовилася від дострокового завершення опалювального сезону через похолодання. Найближчим часом синоптики прогнозують погіршення погодних умов. У зв’язку з цим вирішили «продовжити тривалість опалювального сезону 2022-2023-го років у Вінницькій міській територіальній громаді».

У департаменті міського господарства зазначили, що важливо забезпечити комфортні умови для вінничан в умовах пониження зовнішньої температури повітря.

«Наразі в пріоритеті забезпечити комфортні умови для всіх мешканців Вінницької територіальної громади, тому через погіршення погодних умов вирішили продовжити подачу тепла у домівки вінничан», – сказав директор департаменту міського господарства Віталій Місецький.

Нагадаємо, що понеділок, 27-го березня, стане найтеплішим днем у найближчій перспективі, бо вже у вівторок, 28-го березня, очікується суттєве похолодання, яке першими відчують мешканці західних регіонів України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"