НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Шість сучасних систем протидії безпілотникам. «Ловці «Шахедів» уже в Україні

Шість сучасних систем протидії безпілотникам. «Ловці «Шахедів» уже в Україні

Комплекс радарів і засобів глушіння сигналу допомагає виявляти та блокувати російські безпілотники та випускає свої дрони

385

Україна закупила 6 систем протидії безпілотникам, якими атакує Російська Федерація. Це найсучасніші оборонні технології, які захищають стратегічні обʼєкти США.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Тож так звані «ловці «Шахедів» уже в Україні та захищають енергетичні об’єкти від російських дронів.

«Усе завдяки збору, який організували monobank Олега Гороховського, Ігор Лаченков і UNITED24», – зазначив міністр.

Комплекс радарів і засобів глушіння сигналу допомагає виявляти та блокувати російські безпілотники та випускає свої дрони. Fortem DroneHunter F700 – автономний дрон із радіолокаційним управлінням і штучним інтелектом. Летить на швидкості понад 100 км/год, перехоплює та приземляє ворожі безпілотники.

Федоров також оприлюднив відео навчання операторів на полігоні.

Нагадаємо, що українські нацгвардійці за допомогою переносного зенітно-ракетного комплексу «Ігла» знищили ворожий гелікоптер Мі-24 на Бахмутському напрямку.

Українські прикордонники накрили вогнем позицію росіян поблизу Бахмута. Внаслідок влучання мінами знищили групу ворожих військ.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі