НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Шість тисяч загиблих росіян» Нове звернення Зеленського

«Шість тисяч загиблих росіян» Нове звернення Зеленського

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що зараз українці – символ незламності

638

За перші шість днів війни Росії проти України російська сторона втратила 6 тисяч людей загиблими. У статистику не входять втрати минулої ночі.

Про це повідомив у своєму зверненні президент України Володимир Зеленський.

«Російські матері втрачають дітей у зовсім чужій для них країні. Вдумайтеся в цю цифру: близько шести тисяч загиблих росіян. Російські військові. Через шість днів війни. Це без підрахунку втрат ворога за минулу ніч. Шість тисяч», – зазначив він.

Окрім того Зеленський наголосив, що зараз українці – символ незламності, символ того, що люди в будь-якій країні будь-якої миті можуть стати найкращими людьми на землі.

Український президент також згадав про вчорашній обстріл Києва:

«Ми всі знову загинули в Бабиному Яру від ракетного удару, хоча весь світ постійно обіцяє «Ніколи знову!» Бабин Яр – особлива частина Києва, особлива частина Європи. Це місце молитви, місце пам’яті про 100 тисяч людей, яких убили нацисти, місце старих київських кладовищ. Ким треба бути, щоби зробити таке місце мішенню для ракет? Ви вбиваєте вдруге жертв Голокосту»

Нагадаємо, що в попередньому зверненні він назвав Росію державою-терористом за обстріл Харкова. Також він призначив нового голову Київської міської військової адміністрації.

Збройні сили України 26-го лютого знищили ударне чеченське угруповання, метою якого була ліквідація президента Володимира Зеленського.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі