НТА > НОВИНИ > Львівські новини > «Шкуродерів – за грати»: львів’яни вийшли на марш за права тварин

«Шкуродерів – за грати»: львів’яни вийшли на марш за права тварин

358

Сьогодні, 5 вересня, біля Львівської Опери за ініціативи гуманістичного руху UAnimals зібралися зо дві сотні представників громадських організацій, волонтерів і просто небайдужих львів’ян, щоб засвідчити –  «Україна – гуманна країна» та приєднатися до всеукраїнського маршу за права тварин.

Із плакатами «Тварини – не ресурс», «Ми – не шкури», «Волю всім видам» вони провели ходу до площі Ринок.

«Звертаємось до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та депутатів Верховної Ради України. Ми впевнені, що гуманність – завжди на часі, і прийшов момент не для обіцянок, а для порятунку життів. Ми переконані, що знущання не можуть бути розвагою», – коротко резюмувала вимоги співорганізаторка маршу Оксана Джус.

За словами учасників мітингу, їх дістало, що Парламент ігнорує більшість зоозахисних законопроєктів. Також їх дістало, що знущання з тварин все ще продають як розваги. Окрім того,  живодерів виправдовують суди. А  жорстокість до тварин з кожним днем лише множиться.

Серед основних вимог учасників Маршу:

  • Заборона цирків із тваринами, контактних зоопарків і дельфінаріїв.
  • Заборона хутряних ферм, притравочних станцій.
  • Заборона тестування на тваринах косметики та парфумерії.
  • Дотримання законодавства і викорінення ганебної практики фотопослуг і жебракування із тваринами.

«Ми закликаємо врятувати життя тварин. Ми закликаємо притягнути до відповідальності живодерів. Настав час припинити саботувати закон і виправдовувати вбивць», – заявила у коментарі NTA одна із учасниць Маршу.

Долучилася до Маршу і винниківчанка Марія. Прийшла не сама, а з собачкою Мірою. Жінка розповідає: відпочивала у сонячному Коблево і побачила безпритульну тваринку. Тож забрала її з собою і тепер шукає для неї господарів.

«Я більше 5 років допомагаю безпритульним тваринам і дуже часто маю справу з жорстоким поводженням з тваринами. І щонайгірше, що люди, які жорстоко поводяться з тваринами, у майбутньому не несуть покарання за це. Тому насамперед це покарання для живодерів і реєстрація всіх тварин. Викинув тваринку – заплатив штраф. Люди у нас не бояться викинути тваринку, але бояться поплатитись за це, наприклад, грошима», – розповідає волонтерка Марія.

За ініціативи гуманістичного руху UAnimals, марш одночасно відбувся у 30 українських містах: від Києва і Львова до Харкова та Сєвєродонецька. Крім того, найбільша зоозахисна подія пройде в Антарктиді – на українській антарктичній станції «Академік Вернадський».

А як це виглядало наживо – можна подивитися тут.

Олег Галів

Фото: Олег Галів

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі