НТА > НОВИНИ > Новини політики > Шмигаль назвав причину звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова

Шмигаль назвав причину звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова

117
Шмигаль назвав причину звільнення міністра охорони здоров'я

Міністра охорони здоров’я Максима Степанова звільняють через повільні темпи імунізації проти коронавірусної хвороби та постійним перенесенням поставок вакцин.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та страхування.

Завтра, 18 травня, звільнення Степанова мають розглянути у Верховній раді.

Як зазначає Шмигаль, міністр охорони здоров’я давав постійні обіцянки з приводу термінів поставки вакцин. Основною причиною звільнення стали незадовільні темпи вакцинації та ситуація із поставкою.

Нагадаємо, 14 травня, До парламенту надійшло подання прем’єр-міністра України, у якому йдеться про звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Цього ж дня, Степанов повідомив в етері одного із телеканалів, що ніякої заяви він не писав. Також, він наголосив, що звернувся до “Слуг народу” з пропозицією піти на зібрання фракції, адже він готовий відповісти на всі питання, що планують поставити депутати.

Сьогодні, команда Зеленського прокоментувала ситуацію з міністром охорони здоров’я, заявивши, що причиною звільнення є увага до глави МОЗ з боку НАБУ та напружені відносини з профільним комітетом. З 15 членів комітету, як мінімум 9 готові підтримати відставку Степанова.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі