НТА > НОВИНИ > Шойгу в бункері. Росія готується завдати ядерного удару, – Грозєв

Шойгу в бункері. Росія готується завдати ядерного удару, – Грозєв

Щоправда, саме рішення глави Кремля — це ще не запуск боєголовки

988

Президент Росії Владімір Путін може завдати ядерного удару по Україні, якщо його план про взяття Києва не буде реалізовано. Про це заявив журналіст-розслідувач видання «Bellingcat» Христо Грозєв в ефірі телеканалу «Україна 24».

“Ядерний удар з боку Росії може бути в ситуації провалу взяття Києва”, — сказав Грозєв.

Щоправда, саме рішення глави Кремля — це ще не запуск боєголовки.

«Путін може надати таке розпорядження, але ядерна зброя — це не умовна червона кнопка. Є 5 людей, які мають виконати всі ці розпорядження ланцюжком до того, як ракета реально вилетить. », — зазначив журналіст.

“Ми багато спілкуватися з людьми з середини спецслужб Росії. Це ті самі люди, які ще до початку війни, я грудні-січні нас попереджали, що це дуже ймовірно, що Путін сам цього дуже хоче, що він навіть хизувався своєму близькому колу, що він готовий на це піти. 

Тепер ці люди кажуть, в новій ситуації, щоб застосувати ядерну зброю потрібно пять людей, які мають виконати це розпорядження. І зараз знайдеться кілька людей, які не виконають це розпорядження.

І він знаючи, що такий ризик існує, навряд чи дасть розпорядження використати ядерну зброю”, – підсумував Христо Грозєв. 

Що стосується Шойгу: якщо РФ прийматиме рішення про потенційний ядерний удар, військове керівництво заздалегідь має бути сховане. Тому Грозєв упевнений, що Шойгу перебуває умовно у бункері.

“Простеживши рух його літака, ми бачимо практично щоденні вильоти в Уфу і знаючи, що там знаходяться бункери, це дає очевидну відповідь”, — заявив журналіст.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі