НТА > НОВИНИ > Політика > Шоумен Притула вийшов з партії «Голос»

Шоумен Притула вийшов з партії «Голос»

156

Сергій Притула, який у 2019-му роців приєднався до партії «Голос», заявив про вихід з неї.

Про це він сам повідомив на своїй сторінці у Facebook. «Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка не в останню чергу завдяки діям нового керівництва віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення», – пояснив Притула.

Він наголосив, що його вступ в партію став свідомим і виваженим рішенням. Йому подобалася команда людей, яка зібралася під новим політичним брендом, цінності, навколо яких об’єдналися ці люди, і мета, яку вони спільно перед собою поставили.

За словами кандидата на посаду міського голови Києва, він до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. «Але діалогу не вийшло, і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд «Голосу» у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні «верхи» не чують «низів», і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд «Голосу» по всій Україні», – наголосив Сергій Притула.

Своїм прихильникам відомий волонтер пообіцяв надалі супутників по тернистих шляхах української політики обирати обачніше. «Про свої наступні плани у політичній царині я в обов’язковому порядку повідомлю на своїх офіційних ресурсах», – підсумував Притула.

Раніше в нього виникли непорозуміння з головою партії «Голосу» Кірою Рудик. Хоча сам Притула не приховував свого бажання очолити партію, заручившись підтримкою деяких регіональних її представництв. Рудик швидко на це відреагувала, заявивши, що очолити партію це важка та системна робота, а не виступи у клубах чи стадіонах.

До того ж нещодавно Кіра Рудик в інтерв’ю 5-му каналу в програмі “Гончаренко рулить” назвала нинішню ситуацію в «Голосі» «не розколом у партії, а хворобою росту».

Віталій Павлишин

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі