НТА > НОВИНИ > Новини світу > Штам Омікрон провокує особливий симптом у вакцинованих людей

Штам Омікрон провокує особливий симптом у вакцинованих людей

159

Штам Омікрон проявив себе особливим симптомом, який ніколи не фіксувався до початку вакцинації.

Про це розповіли фахівці британського центру ZOE, повідомляє Express.

Дослідження британського центру ZOE Covid, яке відстежує розвиток пандемії, відіграло важливу роль у цій роботі. За даними вчених, одним із найпоширеніших симптомів є чхання.

За словами доктора Клер Стівз, чхання є симптомом, «якого ніколи не було до вакцинації».

Висновки зроблено в результати досліджень центру ZOE, опублікованих минулого року, які припускають, що чхання частіше, ніж зазвичай, може бути ознакою COVID-19, але це стосується тільки людей, які були вакциновані.

«Цікаво, що наші дані показують, що люди, які були вакциновані, а потім дали позитивний результат на COVID-19, частіше повідомляли про чхання як симптом у порівнянні з тими, хто не зробив укол. Це говорить про те, що часте чхання без пояснень після вакцинації може бути ознакою COVID-19», – розповіли вчені.

Як відомо, штам Омікрон панує у всьому світі з тих пір, як його вперше виявили на півдні Африки наприкінці минулого року. Вчені виявили, що цей штам блокує активне вироблення антитіл, індукованих вакцинами.

У результаті країни розширили свої програми щеплень, щоб повторно підвищити рівень захисту від COVID-19.

Як відомо, штам Омікрон розповсюдився в 114-ти країнах після появи перших випадків на півдні Африки в кінці листопада 2021 року.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі