НТА > НОВИНИ > Війна > Шукали п’ять місяців. Дружина закатованого воїна із браслетами розповіла про чоловіка

Шукали п’ять місяців. Дружина закатованого воїна із браслетами розповіла про чоловіка

“Він вважався безвісти зниклим. Перші години, хвилини, дні… Це просто жах. Його життя закінчилося… І таке відчуття було, що закінчилося і моє життя”

1748

“Словами не можливо передати, що було пережито і що відчувалося, коли я побачила ці світлини, адже шукали чоловіка майже п’ять місяців. Він вважався безвісти зниклим. Перші години, хвилини, дні… Це просто жах. Його життя закінчилося… І таке відчуття було, що закінчилося і моє життя”.

Так описала свій стан після опублікованого фото руки із синьо-жовтими браслетами Оксана Сова, яка впізнала через світлини у закатованому воїні свого чоловіка – бійця 93 бригади Холодний Яр 36-річного Сергія Сову.

В ефірі “Народного Толк-Шоу” Оксана зізналася, що не змогла стримати перші емоції навіть перед їхніми з Сергієм дітьми: діти зрозуміли, що тата більше нема.

“Я сказала, що тато боронить нас тепер із неба. Старший син Марат дуже важко це переживає, але він зібрався і навіть підтримав мене. Може, навіть більше, ніж я змогла заспокоїти дітей. Вони тримаються мужньо і достойні свого батька. Старший син обдумував це все і врешті навіть написав звернення про президента, в якому попросив посприяти, аби тіло його тата якнайшвидше доставили додому для гідного поховання, що його тато посмертно отримав нагороду…”, – розповіла Оксана.

За її словами, сім’я дуже сподіваються, що лист таки дійде до Володимира Зеленського і Марат отримає відповідь на нього.

“Сергій без роздумів пішов воювати ще у 2014 році. Але він завжди дотримувався думки, що навіть війна має бути достойною, країни, які воюють, мають поводитися достойно, дотримуватися законів війні, не рухати цивільне населення, не руйнувати домівки. Натомість те, з чим довелося зіткнутися через Росію, його дуже обурювало. Він казав мені: “Це війна не з військовими, це війна з нелюдами, які не знають жодних правил”. Коли ми востаннє з ним спілкуватися – а він був на дуже важкому напрямку, де були важкі бої, був наступ Росії – то сказав, що вони просто так не віддадуть жодного метра нашої рідної землі”, – розповіла Оксана Сова про свого чоловіка.

Нагадаємо, під час ексгумації тіл, які виявили у масовому захованні в Ізюмі, в об’єктиви камер потрапила почорніла рука закатованого воїна, на якій були синьо-жовті браслети. За татуюваннями на тілі, свого чоловіка впізнала дружина. Закатованим воїном виявився 36-річний Сергій Сова з Нікополя, який служив у 93 бригаді “Холодний Яр”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
8
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі