НТА > НОВИНИ > Новини світу > Шукаєте роботу? У Великобританії запропонували вакансію короля острова

Шукаєте роботу? У Великобританії запропонували вакансію короля острова

291

Влада міста Барроу-ін-Фернесс, що у Великій Британії, відкрила вакансію «короля (або королеви) острова» Піл. Йому потрібно буде керувати баром і готелем, доглядати замок XIV століття, а також приймати та розважати гостей.

Як пише Guardian, у вакансії вказано, що король має залишатися на посаді упродовж 10 років. У період з квітня по вересень йому потрібно буде приймати, обслуговувати та розважати гостей, а решту часу проводити на свій розсуд. Розмір зарплатні в оголошенні не вказано.

Посада короля острова є офіційною – існує особливий ритуал вступу до неї, як це зазвичай буває в Британії: майбутнього монарха садовлять на дерев’яний трон, дають до рук стару шаблю та надягають шолом, а після цього йому на голову виливають кілька відер алкоголю.

Попереднім королем острову Піл був Стів Четтевей, але він вирішив залишити посаду в березні 2021 року. Від його коронації у 2007 році минуло 13 років. Поки правитель відсутній, баром керує місцева пивоварня.

Острів Піл розташований в адміністративних межах міста Барроу-ін-Фернесс, за 800 метрів від півострова Фернесс. До нього можна дістатися поромом, що ходить з квітня по вересень, або й просто пішки (під час відпливу).

На початку 1300-х років ченці абатства Фернесс побудували на острові замок, щоб стримувати шотландських рейдерів.

Там чудові заходи сонця, тюлені на піщаних пляжах та змога прогулятися під час відпливу до сусіднього острова пішки. До недавнього часу екскурсії 40 років проводила одна і та сама людина – Джон Мерфі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі