НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > Шукають нову фішку на вибори. Політолог про включення “зірок” в опитування “на президента”

Шукають нову фішку на вибори. Політолог про включення “зірок” в опитування “на президента”

Багато українців продовжують жити у форматі “шоу”

593

Політолог, професор Національного університету “Львівська політехніка” Микола Бучин вважає, що українські зірки невипадково потрапили до нових соцопитувань від Центру економічних та політичних досліджень ім. О. Разумкова.

Про це він розповів під час прямого етеру програми “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA.

На цьому тижні Центр економічних та політичних досліджень ім. О. Разумкова оприлюднив свій рейтинг, де українців запитали, кого б вони обрали президентом України серед кандидатів, які не є політиками. Зокрема, більшість з них проголосувала би на виборах за журналіста Дмитра Гордона.

“Результати цих опитувань свідчать про те, що багато українців досі живуть в форматі “шоу”, який в нашій країні розпочався декілька років тому. Насправді такі опитування не більше ніж спроба влади знайти чергову тенденцію чи фішку, яка зацікавить українців, на тлі падіння рейтингів провладних політичних сил”, – переконаний політолог.

Політексперт зауважив, що на основі цих рейтингів можуть відбутися й деякі зміни в політичному житті держави, а саме формування нових політичних сил або ж залучення до старих політичних партій зірок, які найбільш популярні серед українців.

“Такий тренд започаткувала політична сила чинного президента, яка вміло скористувалася запитом суспільства на “нові обличчя”. Нагадую, що дані дослідження також демонструють й рейтинг самого Володимира Зеленського і вони вже не демонструють абсолютної більшості підтримки серед українців”, – поясний Микола Бучин, політолог.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"