НТА > НОВИНИ > Україна вже готова до вступу в НАТО – головнокомандувач ЗСУ

Україна вже готова до вступу в НАТО – головнокомандувач ЗСУ

373

Україна готова до вступу в НАТО і втілює відповідні стандарти, але політичне рішення щодо прийняття України залишається за Альянсом.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Ми повністю вже фактично розробили оті стандарти, за якими виконує завдання НАТО. Але цього замало. Для того, щоб ми стали НАТО, необхідне, на мою особисту думку, політичне рішення. Ми вже готові. Можемо так сказати”, – зазначив він.

За словами Залужного, для стандартів НАТО Україні були розділені керівні посади в ЗСУ: головнокомандувача ЗСУ, начальника Генштабу ЗСУ, командувача ООС.

Він підкреслив, що ці розділені посади – це наслідок руху України до НАТО, в бік “цивілізованих відносин”. Тепер головнокомандувач ЗСУ відповідає за бойову готовність, за підготовку та за застосування армії.

Нагадаємо, раніше начальник управління двостороннього військового співробітництва Головного управління військового співробітництва та верифікації ЗСУ полковник Андрій Павелко заявив, що Збройні Сили України впровадили 303 нормативних документи НАТО, які сприяють євроатлантичній інтеграції України.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"