НТА > НОВИНИ > Війна > Швидка перемога чи затяжна війна. Чи спробує Лукашенко атакувати Волинь і Львів. Говорить Великий Львів. Наживо

Швидка перемога чи затяжна війна. Чи спробує Лукашенко атакувати Волинь і Львів. Говорить Великий Львів. Наживо

374

Стратегія Москви – виснаження. Росія перетворює війну на довготривалу та затяжну. Чого чекати далі? Розвідувальна спільнота США вважає, що війна президента Росії Володимира Путіна в Україні, ймовірно, стане “непередбачуваною та ескалаційною” найближчими місяцями. То коли перемога?

Літаки, артилерія, танки, піхота: росіяни штурмують “Азовсталь” всім, чим можуть. Захисники Маріуполя пообіцяли протистояти окупантам до кінця. Чи можлива деблокада цього міста? У полку “Азов” упевнені, що армія має змогу прорватися на “Азовсталь”. На цьому заводі залишаються як поранені військові, так і цивільні. В яких умовах перебувають воїни, та як можна їм допомогти?

Усе найважливіше – у четвер, 12 травня о 19:15, у проєкті “Говорить Великий Львів”. Майданчик, де отримають слово і будуть почуті абсолютно всі. В ефірі телеканалів NТА та ЕСПРЕСО, а також у соцмережах. “Говорить Великий Львів” – інформаційна тероборона України.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі