НТА > НОВИНИ > Сім тисяч мігрантів на кордоні з Польщею. Режим Лукашенка підтримує напругу

Сім тисяч мігрантів на кордоні з Польщею. Режим Лукашенка підтримує напругу

Мігрантська криза на білорусько-польському кордоні переходить у фазу повільної дестабілізації

252

Прес-секретар міністра-координатора польських спецслужб Станіслав Жарін розповів, що на теперішній момент режим Лукашенка відправив до Іраку та Сирії близько 3-ох тисяч мігрантів. Проте ще близько 7 тисяч іноземців залишаються в Білорусі.

Про це він повідомив виданню РАР. За його словами, зараз спостерігається менше спроб прориву кордону Польщі. Але поки що не варто робити поспішних висновків, що міграційна криза закінчується.

«Це не має бути результатом якихось довгострокових змін у стратегії режиму Лукашенка. Швидше за все, ми очікуємо вступу у фазу повільної дестабілізації та повернення до тактики відправлення невеликих груп у різні місця на нашому кордоні, щоби знайти менш захищені ділянки, які, на думку білоруських спецслужб, полегшать перетин польського кордону», – зазначив Жарін.

Раніше мігранти, які мешкають у тимчасовому притулку на складах логістичного центру в Білорусі, влаштували акцію протесту. Вони не хочуть повертатися додому, але чекають на можливість потрапити на територію Євросоюзу.

Нагадаємо, що вчора прикордонники Польщі заявили про перекидання шумових петард білоруськими силовиками через рубіж. Інцидент стався поблизу польського села Наревка.

Як і раніше, охочим прорватися через кордон Білорусі та Польщі й надалі активно допомагають білоруські служби.

Від 23-го листопада триває активна фаза спеціальної прикордонної операції «Полісся» – це навчання, де правоохоронці різних органів відпрацьовують злагодженість дій під час посиленої охорони українського кордону.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі