НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Скандали, розбиті горщики та непідробні емоції. Як учасники реаліті-шоу «Золоті стажери» пережили провокацію

Скандали, розбиті горщики та непідробні емоції. Як учасники реаліті-шоу «Золоті стажери» пережили провокацію

На цьому їх випробування та пригоди не закінчуються. Сценаристи реаліті-шоу реаліті-шоу обіцяють ще чимало цікавого у наступних випусках.

307

Стронгмен Олег Скавиш (Тягнизуб), гуморист Тарас Стадницький, співачка Ірина Доля та дослідник галицької кухні Ігор Лильо перевірили на стійкість «золотих стажерів». Чи впоралися учасники реаліті-шоу з провокацією, чи таки здалися й покинули шоу – читайте далі.

Другий тиждень у «золотих стажерів» пройшов не просто. Кожен з учасників мав випробування попередньо зрежисованою провокацією, про яку нічого не знав. Таким чином учасники мали продемонструвати, чого навчилися за тиждень стажування на нових місцях роботи і як у житті справляються із конфліктними ситуаціями. У цьому зголосилися допомогти зіркові гості.

Актор та гуморист Тарас Стадницький вирішив перевірити на міцність масажиста-стажера Ореста Сирватку. Чоловік, колишній будівельник, за тиждень роботи у спа-салоні «Narcissist» освоїв техніку масажу, і вже отримав чимало схвальних відгуків від клієнтів.

За сценарієм підставний гість прийшов на масаж до професійного спеціаліста, а той кудись пропав, тож ситуацію довелося рятувати стажеру.

«Для мене це був шок. Я відкрив двері, ну де ж той помічник, а мені кажуть – давайте, давайте. Я вже зрозумів, що щось не так. Але що було робити, взявся масажувати», – розповідає Орест Сирватка.

Тарас Стандницький усіма способами намагався спровокувати масажиста-стажера: то вдавав, що йому лоскітно, то, що йому боляче. Але Орест всіма силами намагався заспокоїти «клієнта».

«Я сам неконфліктний, ну принаймні, себе таким вважаю, і пан Орест, як виявилося, також не конфліктний. Конфлікт – це ж вогонь, в нього треба підкидати. Я спробував, а він водою легенько: «Нічого, нічого все буде добре». Не знаю, як з ним можна сваритися і конфліктувати, хоча я намагався», – розповів про свої пригоди Тарас Стадницький.

Наступною випробування на стресостійкість мала пройти швея Іванна Левіцька, яка почала опановувати грумінг. Для неї стронгмен Олег Скавиш (Тягнизуб) підготував непросте завдання. Грумер-стажер мала самотужки помити 40-кілограмову непосидючу вівчарку.

«Я постійно обслуговувала маленьких собачок, а тут привели вівчарку і я не знала, що з нею робити. Я не могла, по-перше, підняти ту собаку, бо вона велика. А, по-друге, мені було неймовірно страшно», – ділиться переживаннями пані Іванна.

Переборовши страх «золота стажерка» взялася купати собаку. Але та її не слухалась, постійно вистрибувала з ванни. Іванна змушена покрикати на допомогу свою колегу Тетяну.

«Я, звісно ж, підбігла відразу, тому що колись теж була стажеркою і знаю наскільки це важка робота. Тож ми разом, як злагоджена команда, помили собаку, посушили і все було супер», – згадує менторка «золотої стажерки».

Стронгмен Олег Тягнизуб також залишився задоволеним. Каже стажерка впоралася на відмінно. «Я бачив всю роботу, вона старалась це точно, це вже перший крок до успіху. Думаю в неї все вийде. Ми з Бонею (так звати собаку. – Ред.) даємо їй фору і за роботу ставимо десятку», – оцінив випробування стронгмен Олег Скавиш.

Неочікуваний конфлікт цього тижня трапився і в стажера Юрія Микитки. З кухні помічника кухаря попросили прийняти замовлення у клієнта, який попросив приготувати галицьку страву – яворівський пиріг та ще й з грибною підливкою, якої, як виявилося, на кухні не було. Та Юрій не розгубився і запропонував альтернативу, на яку вибагливий гість, дослідник галицької кухні Ігор Лильо ніяк не хотів погоджуватися.

«Я розпереживався, порадився з шеф-кухарем та коли знов прийшов до клієнта, то той сказав, що йому потрібна сметана, ще й домашня. За якийсь час я знову підійшов до клієнта, але він був ще більше знервований», – згадує Юрій Микитка.

А ось Ольга Шеремета мала передати клієнту виготовлений глечик, та він виявився не з тим малюнком, який хотіла співачка Ірина Доля. Та наша стажерка мала переконати замовницю, що з ним все гаразд і продати.

«Я не очікувала, що буде така гостра ситуація. Я намагалася зробити все, щоби вирішити цю ситуацію і не було конфлікту», – каже учасниця реаліті-шоу.

Та врегулювати конфлікт не вдалося – горщик розбився. Але стажерка трималася до останнього, а її витримці може позаздрити кожен.

«Вона молодчинка, там такий рівень спокою. Я собі уявляю якби до мене прийшла така клієнтка, то розмова б тривала три секунди. Далі б горщик полетів уже в неї. А пані Оля виважено пояснювала мені, що ця квітка прекрасна і що орхідея має стояти, власне, в цьому горщику», – розповіла співачка Ірина Доля.

Та на цьому випробування і пригоди «золотих стажерів» не закінчуються. Сценаристи реаліті-шоу реаліті-шоу обіцяють ще чимало цікавого у наступних випусках.

Нагадаємо, проєкт виходить щосереди на телеканалі NTA о 19:45.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі