НТА > НОВИНИ > Суспільство > Скільки людей можуть відчути голод через війну в Україні: США назвали цифру

Скільки людей можуть відчути голод через війну в Україні: США назвали цифру

175

Найбільше від продовольчої кризи, спровокованої нападом Росії, постраждає Африка.

Представниця Сполучених Штатів Америки у ООН Лінда Томас-Грінфілд окреслила глобальні продовольчі наслідки військового вторгнення Росії на територію України. Про це із посиланням на Reuters пише Главком.

За словами Томас-Грінфілд, російсько-українська війна обернеться справжнім голодом для 40 млн жителів Землі. Найбільше від нестачі продовольства постраждають країни Африки, розташовані на південь від Сахари.

Сполучені Штати, нагадала пані посолка, уже надали на світову продовольчу безпеку $2,76 млрд. Усього ж США планують виділити на вирішення цієї проблеми близько $4,5 млрд. Крім того, Конгрес Сполучених Штатів готується проголосувати за надання гуманітарної допомоги Африці розміром 150 млн.

Нагадаємо, що кілька днів тому до узбережжя Туреччини вже прибув перший зерновоз, який вирушив із української Одеси. Зазначається, що судно Razoni, яке пливе під прапором Сьєрра-Леоне, має пройти інспекцію спільною контрольною групою, до якої входять російські та українські офіційні посадовці. Координаційний центр у Стамбулі відповідає за інспекцію.

Після огляду судно повинне доставити вантаж із 26 тис. тонн кукурудзи до порту Триполі у Лівані.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі