НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Скільки можна!? Користувачі “Київстару” обурені масовим збоєм без попередження

Скільки можна!? Користувачі “Київстару” обурені масовим збоєм без попередження

Близько години львів’яни не могли ані зателефонувати, ані відправити повідомлення. Водночас у компанії навіть не проінформували про технічні проблеми

2048

У роботі “Київстару” сьогодні вранці, 3 вересня, стався масовий збій. Близько години  велика частина мешканців Львова та області, які користуються послугами цього мобільного оператора, не могли ані зателефонувати, ані відправити повідомлення.

Причини такого перебою зі зв’язком наразі невідомі. Зокрема, на сайті компанії жодних повідомлень про технічні проблеми не повідомляли. Зв’язатися з кол-центром практично не можливо. 

Про збій у роботі оператора львів’яни масово повідомляли у соцмережах. Коли ж стало відомо, що стався масовий збій, люди вибухнули обуренням, що не було про це жодного попередження чи інформації, яка б пояснила ситуацію:

“Не могла додзвонитись до тата, мало не посивіла! Дозвонилась до сусідів, щоб вони пішли до тата. Як можна так людям нерви псувати?! ДЯКУЮ ВАМ, ЛЮДИ! Бо за 30 хв. мало не посивіла”, –  написала коментар Наталія Сікевич.

“Я думала вже, що у мене здох телефон. Бо “Київстар” не спромігся на попередження у перебої в роботі” –  коментує ситуацію у  фейсбуці  Оля Бокало.

“А я вже бігла у сервісний центр”, – додала ще одна дописувачка у фейсбуці.

І схожих реакцій у соцмережах сотні.

Натомість  Наталія Ольховска зазначає, що, ймовірно, на оплату послуг це аж ніяк не повпливає.

Зазначимо, що десь о  10:45  львів’яни повідомляли про відновлення зв’язку.

У мережі “Київстар” наразі ситуацію з майже годинним технічним збоєм ніяк не коментують.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі