НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Скільки старих ракет Х-22 Росія запустила по Україні і чому ППО їх не збиває. Пояснення Повітряних сил

Скільки старих ракет Х-22 Росія запустила по Україні і чому ППО їх не збиває. Пояснення Повітряних сил

5569

Починаючи з 24 лютого 2022 року Росія запустила по Україні 210 ракет типу Х-22: жодну із них силам ППО не вдалося збити.

Такі дані навели у Повітряних силах ЗСУ, де наголосили, що у суботу, 14 січня, близько 15:30 у багатоповерхівку у Дніпрі на вул. Набережна Перемоги влучила саме одна із п’яти ракет Х-22, які росіяни запустили із району Курської області та Азовського моря із дальніх бомбардувальників Ту-22м3.

«Збройні Сили України не мають вогневих засобів, здатних збивати даний тип ракет. З початку воєнної агресії Росії по території України було випущено понад 210 ракет цього типу. Жодна – не збита засобами протиповітряної оборони. Маса бойової частини Х-22 – близько 950 кг. Максимальна дальність – до 600 км. При застосуванні із великих відстаней відхилення від цілі може становити сотні метрів», – заявили у ПС ЗСУ.

У Повітряних силах додали,  що старі радянські ракети типу Х-22 здатні збивати лише зенітні ракетні комплекси, які у перспективі можуть бути надані Україні західними партнерами – це такі системи, як Patriot PAC-3 чи SAMP-T.

Нагадаємо, вчора стало відомо, якою  ракетою росіяни влучили у будинок у Дніпрі. Йдеться про Х-22 Х-22, яку також називають убивцею авіаносців, адже вона призначена для знищення авіаносних груп у морі.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
2
Ха-ха
1
Сумно
14
Злість
5
Обіймашки
2
Шооо?
3

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі