НТА > НОВИНИ > Економіка > Скільки уряд виділив на армію з початку вторгнення РФ. У Кабміні назвали суму

Скільки уряд виділив на армію з початку вторгнення РФ. У Кабміні назвали суму

478

З початку повномасштабного вторгнення Росії Кабінет Міністрів виділив 1,13 трлн грн на фінансування армії та сектору безпеки України.

Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

За його словами, фінансування армії та безпека країни було, є і буде головним пріоритетом. Зараз більшу частину всіх бюджетних ресурсів спрямовують саме на цю сферу.

“Абсолютно всі податки, які громадяни та бізнес платять зараз у бюджет, направляють на забезпечення наших військових. За час війни на фінансування армії та сектору безпеки України уряд виділив 1 трлн 130 млрд грн. На зарплати всім, хто зараз захищає Україну, було виділено 770 млрд грн. На закупівлю, ремонт і модернізацію техніки й озброєння ми виділили 176,2 млрд грн, що більше, ніж за останні 10 років разом узяті”, – каже Шмигаль.

Також він зазначив, що у державному бюджеті України на 2023 рік закладено необхідний ресурс, щоб наші військові були забезпечені всім необхідним. Зброї та техніки буде закуплено, модернізовано і відремонтовано на 300 млрд грн.

Нагадаємо, що Верховна Рада 3 листопада ухвалила закон про державний бюджет України на 2023 рік. Документ в цілому підтримали 295 народних депутатів. Доходи держбюджету передбачені у сумі 1 трлн 329,3 млрд гривень

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі