НТА > НОВИНИ > Новини світу > Скільки відсотків українців терпіти не можуть Путіна – соцопитування

Скільки відсотків українців терпіти не можуть Путіна – соцопитування

308

До президента Росії Володимира Путіна негативно ставляться 81% українців. Серед ключових світових лідерів найкраще ставляться до канцлерки Німеччини Ангели Меркель (73% – позитивно, 19% – негативно) та президента США Джо Байдена (64% – позитивно, 19% – негативно).

Такими виявилися результати опитування соціологічної групи «Рейтинг» від 2-4-го вересня.

«Ставлення до очільників Білорусі та Росії серед українців переважно негативне. До Олександра Лукашенка негативно ставляться 59% опитаних, позитивно – 34%. При цьому за останній рік ставлення до президента Білорусі погіршилося з 45 до 34%, а за останні два роки – вдвічі (з 67 до 34%)», – йдеться в поясненні до цих результатів.

До Володимира Путіна негативно ставляться 81%, позитивно – 15%”.

Окрім того, за останні декілька місяців ставлення до Байдена дещо покращилось, а до Меркель – дещо погіршилось.

Президента Франції Емануеля Макрона позитивно оцінили 57%, негативно – 19%, не змогли оцінити або не знають такого – 23%.

Президента Польщі Анджея Дуди позитивно оцінили 54%, негативно – 10%, не змогли оцінити або не знають такого – 37%.

А ще за останні 5 місяців кількість поінформованих про «Кримську платформу» зросла з 45% у квітні до 66% у вересні.

Дослідження проводили 2-4-го вересня серед населення України віком від 18-ти років і старше в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Опитали 2 500 респондентів. Помилка репрезентативності не більше 2%.

Нагадаємо, що, за даними соціологічної групи «Рейтинг», якби вибори до Верховної Ради відбулися на початку вересня 2021-го року, то найбільше отримала би партія «Слуга народу» – 25,8% серед тих, хто визначився і має намір проголосувати.

5-відсотковийий бар’єр також подолали би такі парламентські партії: «Європейська солідарність» – 14,1% (наприкінці липня – 14,3%), «Опозиційна платформа – За життя» – 12,4% (наприкінці липня – 12,4%),– «Батьківщина» – 10,6% (наприкінці липня – 2,8%).

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі