У неділю, 11-го червня, у Львові відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через зливи у Дрогобицькому та Стрийському районах. Там продовжують усувати наслідки негоди.
Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
У результаті зустрічі голів Дрогобицької та Стрийської районних військових адміністрацій і місцеву владу зобов'язали оперативно провести аварійно-рятувальні та невідкладні роботи для ліквідації наслідків паводків у Східницькій і Сколівській громадах.
Львівський обласний лабораторний центр і Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області має посилити нагляд за санітарно-епідеміологічною ситуацією у цих громадах. Це потрібно, щоби не допустити спалахів інфекційних захворювань.
Ситуацію на пошкоджених ділянках доріг і надалі контролюватимуть дорожники, рятувальники та правоохоронці.
Людей, майно яких постраждало, цілодобово консультуватимуть на Гарячій лінії області за номером 112.
Максим Козицький також назвав дороги Львівщини, які постраждали через негоду. Ситуація станом на зараз:
- Дорога Східниця – Верхнє Синьовидне: є численні підмиви, руйнація асфальтобетонного покриття, водостічних труб, пошкодження пішохідних доріжок, габіонних підпірних стінок, часткове пошкодження моста в с. Підгородці та с. Урич.
- На автомобільній дорозі Турка – Східниця в с. Рибник стався зсув ґрунту з руйнуванням габіонної підпірної стінки, рух цією ділянкою дороги ускладнений.
- Рух зі смт. Східниця в напрямку с. Новий Кропивник унеможливлений у зв’язку з руйнуванням моста комунальної власності через річку Східничанка Східницької територіальної громади. Жителям навколишніх населених пунктів рекомендуємо скористатись об’їздом через с. Залокоть.
- Проїзд дорогою Новий Кропивник – Перепростиня наразі неможливий. Внаслідок негоди річка вимила частину гравійного шляху.

Нагадаємо, що вдень, у суботу,10-го червня, в Східниці пройшла потужна злива. Внаслідок негоди та підняття рівня води у річці Східничанка підтопило вулиці селища та будинки, є повалені дерева, а також зруйновані мости. Усі екстрені служби продовжують працювати над ліквідацією наслідків негоди у Дрогобицькому районі Львівщини. На декількох дорогах проїзд досі ускладнений.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"