НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Скидаю броник і їду додому». Істерика окупантів на фронті. Перехоплення

«Скидаю броник і їду додому». Істерика окупантів на фронті. Перехоплення

Російський солдат у розмові з командиром погрожував залишити бойові позиції

282

Російські загарбники не залишають планів утекти з України на тлі поганого постачання військ і провалів на фронті.

Про це свідчить перехоплення телефонної розмови окупантів, яку оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Російський солдат у розмові скаржиться своєму командиру, що вони не мають жодного зв’язку з солдатами, які перебувають на «нулі», та погрожує залишити бойові позиції.

«Ми без жратви, без ні***. На*** воно нам треба, ця ***ня? Що вони там «понамучували», якоїсь ***ні. Ну, а тепер нехай беруть і якось відбивають ці на*** місця. Я повертаюся назад додому на***. Зараз приходжу до вас, скидаю броник та їду додому. На*** воно мені в***лося», – емоційно заявив солдат.

Нагадаємо, що в іншому перехопленні окупанти зізналися, що рівень боєздатності російської армії низький, а всі заяви про «другу армію світу» – лише «картинна демонстрація». Крім того, російські полковники в Сирії «зменшили» собі звання, щоби не їхати в Україну.

Утримання Бахмута дало українським військовим можливість створити нові лінії оборони, тому захисники найближчим часом, імовірно, вийдуть із міста. Таку думку висловив командувач розвідувальним центром Сил оборони Естонії полковник Марго Гросберг.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі