НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Слідуй за мною – роби як я. Десантники 80-ки здійснили 10-кілометровий марш-кидок вулицями Львова

Слідуй за мною – роби як я. Десантники 80-ки здійснили 10-кілометровий марш-кидок вулицями Львова

Таким чином сержанти взяли участь  у челенджі, який прийняли від побратимів 95-ї окремої десантно-штурмової бригади

1127

Сержанти 80-ї окремої десантно-штурмової бригади здійснили десятикілометровий марш-кидок вулицями Львова. Таким чином вони взяли участь  у челенджі “Слідуй за мною – роби як я”, який українські військові запустили спеціально до Дня сержанта, який відзначатимуть 18 листопада.

“Сержанти 80 окремої десантно-штурмової бригади прийняли виклик від побратимів 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України, присвячений Дню сержанта ЗСУ та успішно виконали його”, – йдеться у повідомленні на сторінці Facebook 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Понад три десятка сержантів 80-ї бригади стартували з найвищої точки Львова, на Високому Замку.  Далі провели 10-кілометровий марш-кидок у 10 кілометрів.

“Зазначимо, що челендж, започаткований головним сержантом Збройних Сил України, впевнено крокує Українським військом, адже “сержант – це не лише командир, а й приклад для солдатів!”, – наголошують у 80-ій бригаді.

Відео можна переглянути тут.

Нагадаємо, що десантники 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, що базується у Львові, долучилися до знаменитого пісенного флешмобу «Батько наш Бандера». Та передусім подякували молоді «за прославляння українських цінностей».

 

Оцініть новину
Клас!
6
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі