НТА > НОВИНИ > Новини світу > Слон під водою та шлюбний ритуал. Найкращі фото дикої природи 2021 року

Слон під водою та шлюбний ритуал. Найкращі фото дикої природи 2021 року

225

Щороку проходить найбільший конкурс фотографій дикої природи Wildlife Photographer of the Year. Нещодавно Лондонський Музей природознавства підбив підсумки змагання. Найкращим фотографом став Лоран Баллеста та його фото рибок.

Про це повідомляється на сайті музею.

Лоран Баллеста – француз, який став кращим фотографом 2021 року. Йому вдалося зафіксувати сцену шлюбного ритуалу груперів Epinephelus polyphekadion у Французькій Полінезії. Ці невеликі рибки спаровуються лише раз на рік близько півгодини в літній повний місяць. Фотографу довелося створити власну методику, аби зробити це фото. Його методика дозволяє 24 години поспіль перебувати під водою на 20-метровій глибині.

Також визначили переможця в категорії юних фотографів. Ним став 10-річний житель Індії Вид’юн Р. Хеббар, який захоплюється павуками.

Австралієць Адам Освелл перемігу категорії фотожурналістики. На своєму фото він показав, як люди, зокрема батьки з дітьми, в таїландському зоопарку спостерігають за виступом слона під водою. Цією фотографією Освелл підняв проблему експлуатації цих тварин. В неволі у Таїланді вже живе більше слонів, ніж у дикій природі країни.

Маджед Алі переміг у категорії “Портрети тварин”. Він провів чотири години в дорозі, щоб зустрітися з Кібанде – 40-річною гірською горилою, що мешкає у Національному парку Бвінді на південному заході Уганди. На фото Кібанде насолоджується прохолодою дощу.

Фотограф Стефано Унтертінер переміг у категорії “Поведінка: ссавці”. Йому вдалося зафіксувати битву двох північних оленів Свальбарда за контроль над гаремом. Стефано каже, що, спостерігаючи за боєм, почувався зануреним у “запахи, галас, втому та біль”.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі