НТА > НОВИНИ > Новини світу > Словаччина передасть Україні гаубиці Zuzana

Словаччина передасть Україні гаубиці Zuzana

Словаччина допоможе Україні в експорті зерна

309

Словацька Республіка надасть Україні самохідні гаубиці Zuzana.

Про це заявила Президент Словаччини Зузана Чапутова під час виступу у Верховній Раді.

Чапутова заявила, що її країна говорить зі своїми партнерами про те, що Україні потрібна не лише гуманітарна, але й військова допомога.

«Ми знаємо, що окупантів з вашої країни не виженуть наші пакунки з ліками та продуктами. Вашим захисникам потрібна військова техніка та спорядження, тому ми допомагаємо і будемо допомагати і в цьому напрямку. Нещодавно це була система оборони С-300 чи розмінувальна техніка та боєприпаси. Незабаром це буде гаубиця Zuzana», – сказала вона.

Президента додала, що місяць тому українській прокуратурі та експертам почали допомагати судові експерти та поліцейські зі Словаччини документувати злочини, які Росія скоїла в Україні.

Також, за її словами, Словаччина допоможе Україні в експорті зерна та інших товарів, які сьогодні режим Путіна цинічно конфіскує або блокує в українських портах.

Додамо, що бійці на передовій уже застосовують французькі самохідні гаубиці Caesar які Україні надали партнери. Франція передасть Україні додаткову партію самохідних гаубиць Caesar. Польський уряд також ухвалив рішення передати на озброєння України 18 самохідних гаубиць KRAB.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі