НТА > НОВИНИ > Війна > Битва за Слов’янськ стане однією з ключових у боротьбі за Донбас – розвідка

Битва за Слов’янськ стане однією з ключових у боротьбі за Донбас – розвідка

Росія перекинула на ізюмський напрямок більшість частин Східної і Західної груп військ

216

Російські сили зі Східної та Західної груп військ зараз, імовірно, перебувають приблизно за 16 км на північ від Слов’янська.

Про це йдеться у звіті британської розвідки.

“З огляду на те, що місто також перебуває під загрозою з боку Центральної та Південної груп військ, існує ймовірність того, що битва за Слов’янськ стане наступною ключовою битвою у боротьбі за Донбас”, – йдеться у повідомленні.

Також британська розвідка повідомила, що Росія перекинула на Ізюмський напрямок більшість частин Східної і Західної груп військ, які ще залишилися.

“За останній тиждень російські сили, ймовірно, просунулися ще на 5 км головною дорогою E40 від Ізюма, зіткнувшись із дуже рішучим опором українців”, – пише розвідка.

Нагадаємо, що 3 липня Слов’янськ Донецької області зазнав найбільшого за останній час обстрілу. У результаті атаки росіян у місті спалахнуло до 15 пожеж. Внаслідок масованого обстрілу загинуло шестеро осіб, серед яких 10-річна дівчинка. Також  кількість поранених зросла до 19 осіб. Вчора, 5 липня, росіяни знову масово обстріляли Слов’янськ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі