НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Слуга народу» підозрює у державній зраді свого ж депутата

«Слуга народу» підозрює у державній зраді свого ж депутата

Партія та фракція «Слуги народу» звернулися до генпрокурора Ірини Венедиктової і голови Служби Безпеки Івана Баканова

325

Партія «Слуга народу» призупинила членство народного депутата Олексія Ковальова у своїй парламентській фракції і просить правоохоронців розслідувати, чи став він на бік російських окупантів у Херсонській області.

Про це повідомила речниця «Слуги народу» Юлія Палійчук. Ковальов зараз перебуває на тимчасово захопленій росіянами території.

«Судячи з його інтерв’ю медіа – він перебуває там цілком добровільно, спілкується з російськими військовими, які не вчиняють щодо нього жодних дій. Він не бере участь у національному спротиві російській агресії та окупації, за його словами, надає гуманітарну допомогу. Крім того, він не відвідує пленарні засідання Верховної Ради, не бере участь у голосуваннях за важливі в умовах воєнного стану законопроєкти. Адекватних пояснень щодо свого статусу, поведінки і заяв депутат Ковальов керівництву фракції не надав», – сказано в спільній заяві політичної партії та фракції.

Така поведінка Ковальова та випадки його спілкування з окупаційними військами викликають підозру в державній зраді.

Адже на тимчасово захоплених територіях (у тому числі в Херсонській області) окупаційні війська викрадають чинних і колишніх очільників органів місцевого самоврядування, педагогів, митців, керівників підприємств, проводять примусову мобілізацію чоловіків до окупаційних військ.

«На цьому тлі поведінка Ковальова є несумісною ні зі званням народного депутата України, ні тим більше з членством у фракції «Слуга народу». Його поведінка не лише кидає тінь на імідж партії, яка його висунула кандидатом у народні депутати, і фракції, в якій він перебуває. Вона є зрадою тих партійців і депутатів всіх рівнів, які беруть участь у національному спротиві, перебуваючи на тимчасово захоплених територіях, служать у ЗСУ та, зокрема, підрозділах тероборони, допомагають армії та переселенцям, проводять перемовини з колегами з країн-союзників щодо розширення допомоги України», – наголосили в «Слузі народу».

Партія «Слуга народу» та фракція партії звернулися до Генерального прокурора Ірини Венедиктової, голови Служби Безпеки Івана Баканова із закликом порушити відповідну кримінальну справу та всебічно розслідувати всі факти й обставини перебування Ковальова на тимчасово захопленій території та його спілкування із окупаційними військами.

За висновками слідства партія та фракція ухвалять політичні рішення щодо цього депутата.

Ковальова обрали у 186-му окрузі Херсонської області. Він є головою підкомітету з питань акцизного податку та законодавчого регулювання ринку спирту, алкоголю і тютюну комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Нагадаємо, що радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк запевнив, що Росія зіткнеться з енергетичним ембарго, і це лише питання часу. Після цього країну очікує бідність у небачених раніше масштабах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі