НТА > НОВИНИ > Курйози > «Слуга народу» Вірастюк порівняв себе з «Капітаном Америкою»

«Слуга народу» Вірастюк порівняв себе з «Капітаном Америкою»

Народний депутат в іронічному стилі нагадав, що парламентарі не мають суперздібностей

141

Народний депутат України від «Слуги народу» Василь Вірастюк постав у образі супергероя, при цьому зазначивши, що насправді вони у Верховній Раді не всесильні.

Відповідне фото колишній володар звання «Найсильніша людина планети» опублікував у фейсбуці.

«Супергерой, Superman, Batman, Mister-A, Spiderman і т.д. Тобто людина, яка може і вміє все в цьому житті. Для неї немає жодних перешкод ніде і ніколи. Одним словом, напівбог. Саме таким люди бачать нардепа Верховної Ради України, а особливо нардепа-мажоритарника», – зазначив Василь Вірастюк.

Вірастюк додав, що насправді народний депутат діє і працює винятково в межах своїх «депутатських повноважень», прописаних законом. І не є ні Миколаєм, ані Робін Гудом, ані ще кимось.

«Для тих, хто в танку: пост писав з певною іронією. Опираючись на особисті спостереження за часи роботи на посаді «народного депутата Верховної Ради», – підсумував він.

Нагадаємо, що Василь Вірастюк потрапив до Верховної Ради після скандальних довиборів на Прикарпатті навесні цього року. 15-го червня він офіційно став «слугою народу», прийнявши присягу в сесійній залі парламенту під крики «ганьба».

У жовтні правоохоронці Києва отримали інформацію про те, що народному депутату України від «Слуги народу» Василю Вірастюку погрожували вбивством. Порушника оперативно затримали.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі