НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Слуги народу» на закритому засіданні фракції обговорять відставку Авакова

«Слуги народу» на закритому засіданні фракції обговорять відставку Авакова

315

Сьогодні ввечері може відбутися закрите засідання фракції «Слуга народу». Головна його тема – обговорення кадрових питань.

Про це повідомив РБК-Україна із посиланням на власні джерела в парламенті. «Методом виключення депутати приходять до думки, що кадровим питанням, що вимагає закритого засідання фракції, може бути відставка керівника МВС Авакова», – сказав співрозмовник медіа-компанії.

На запитання про те, чи може йти мова саме про відставку Авакова, співрозмовники серед вищих чиновників держави дали ухильні відповіді, не підтвердивши, але і не спростувавши таку можливість.

«Розмови ходять різні», – сказав один з них.

Нагадаємо, що в середині травня відомий політолог Олександр Антонюк у коментарі NTA підтвердив чутки про те, що дехто у владних кабінетах Офісу президента косо дивиться у бік міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Хоча, наголошував тоді Олександр Антонюк, впоратися з ним буде набагато важче. «Він не є просто ставленик, а справжній важковаговик української політики. Тому, як на мене, це більше розмови інтрижного рівня, не більше», – зазначав політолог.

Окрім того, під час пресконференції до другої річниці президентства президент України Володимир Зеленський назвав умову відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Він її пов’язав її зі справою вбивства журналіста Павла Шеремета.

Натомість головний урядовець Денис Шмигаль в березні зазначав, що говорити про відставку Авакова недоцільно.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі