НТА > НОВИНИ > Економіка > Сміливість – це бути поруч. Гасло, яке обрав «Кредобанк»

Сміливість – це бути поруч. Гасло, яке обрав «Кредобанк»

288

«Кредобанк» і його благодійний фонд «Фундація Кредо» спільно розпочали соціальну ініціативу підтримки дітей, які потерпіли від війни.

Перший крок – благодійна вистава у театрі імені Марії Заньковецької з назвою «Микита Кожум’яка», яку переробили на сучасний лад.

 

 

«Мені найбільше сподобалось, коли вбивали змія, оскільки він символізував Росію, але крім того вистава була дуже цікавою, що не могла відвести погляд», – каже Софія

Цю історію вже читав юний Станіслав, але зізнається, що не міг ніяк очікувати, що її можна подати в такому сучасному руслі.

«Те, що змій хотів захопити князівство, мені нагадує сьогодні війну з Росією, яка на нас напала. Але я вірю, що Україна переможе», – розповідає Станіслав.

Те, що такі вистави дітям треба показувати і робити це частіше твердять батьки, бо саме такий національно-патріотичний контекст і виховає молодих патріотів.

«Ми були в захваті від цієї вистави і ми віримо в нашу перемогу, Звичайно, що Україна переможе, а наші бійці, які зараз на фронті, своєю сміливістю подолають ворога. Справжню нотку перемоги ми відчули тут», – розповідає молода матір переселенка Катерина.

Гасло «Сміливість бути поруч», «Кредобанк» обрав не дарма, бо саме сміливість й показує силу українського народу, а ця риса характеру сьогодні проявляється в Україні, як ніде у світі.

«Якби в українців не було сміливості то ми б зараз тут не розмовляли і тут би були зовсім інші речі. Ми перемагаємо завдяки сміливості. Хочу сказати, що це лише початок нашої ініціативи «Сміливість бути поруч», а триватиме вона впродовж липня і серпня, а вже майже через тиждень відкриється виставка малюнків, намальованих дітьми наших працівників та вимушено переміщеними особами», – розповідає директор департаменту комунікацій АТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський.

Усі виручені кошти з проданих малюнків «Кредобанк» скерує на відбудову одного з дошкільних закладів міста Ірпінь.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі