НТА > НОВИНИ > Смоленська катастрофа: у Польщі суд заочно заарештував російського диспечера 

Смоленська катастрофа: у Польщі суд заочно заарештував російського диспечера 

Шанси на видачу підозрюваних невисокі

235

Окружний суд Варшави-Мокотува задовольнив клопотання прокурора та виніс постанову про тимчасовий арешт Віктора Р – російського польотного диспетчера, який 10 квітня 2010 року чергував в аеропорту Смоленська та проходить по справі вбивства президента Польщі Леха Качинського.

Як повідомляє “Європейська правда” із посиланням на Onet.pl, таку заяву зробив прес-секретар Національної прокуратури Польщі Лукаш Лапчинський. 

“Подальший аналіз доказів показав, що необхідно було змінити звинувачення на умисні дії. Це сталося у квітні 2017 року. Прокурори припускали, що підозрювані, свідомо дозволивши літаку знизитися та умовно пробний захід на посадку, передбачили і погодилися на катастрофу. Тоді ж було висунуто звинувачення”, – повідомив Лапчинський.

Він уточнює, що висунення звинувачень стало результатом нового аналізу записів з диспетчерської вежі в Смоленську та записів розмов диспетчерів з льотчиками, записаних самописцем на борту “Туполєва”.

Завдяки роботі експертів вдалося прочитати додаткові речення та слова та пов’язати окремі висловлювання із конкретними людьми.

Наразі польська прокуратура подала клопотання про тимчасовий арешт трьох осіб: Віктора Р., Павла П. та Ніколая К. Рішення по двох інших росіянаж поки не прийняте.

Шанси на видачу підозрюваних невисокі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі