НТА > НОВИНИ > Війна > «Снарядний голод, і ми кричимо – дайте. А що ми зробили для цього?» – генерал Кривонос

«Снарядний голод, і ми кричимо – дайте. А що ми зробили для цього?» – генерал Кривонос

Правильна організація виробництва дозволяє не зменшувати, а нарощувати власне виробництво під час ефективних бомбардувань ворога

390

Липень не стане місяцем перелому в цій війні. Важливо для нас утримати якомога більше позицій на сході України, не допустити захоплення Слов’янська і Бахмута. При цьому росіяни намагаються підштовхнути білорусів зробити перший крок на українську землю та втягнути їх у війну, яка вигідна Росії, але не білоруському народу.

Таку думку висловив в ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» начальник штабу, перший заступник командувача ВДВ, генерал Збройних сил України, заступник секретаря РНБО (2019 – 2020) Сергій Кривонос.

За його словами в НАТО нам дали чітко зрозуміти, що нас будуть підтримувати насамперед політично, а найголовніше, що Україні будуть давати зброю. Кількість і якість цієї зброї – окреме питання, але однозначно є підтримка, і варто її використовувати.

«Сподівайся на когось – але сам не забувай про себе. Тому підняття спроможності українського оборонно-промислового комплексу щодо випуску продукції для власних збройних сил – це питання номер один. Його все ж треба вирішувати та не виправдовуватися, що російські ракетні удари нас можуть знайти будь-де», – зазначив Кривонос.

Він пригадав так званий «ефект Шпеєра» в Німеччині під час Другої Світової війни, який показав, що правильна організація виробництва дозволяє не зменшувати, а навіть нарощувати власне виробництво під час ефективних бомбардувань ворога.

«А ми наразі чекаємо, коли хтось за нас вирішить наші проблеми. У нас снарядний голод, і ми кричимо – дайте, дайте, дайте. А що ми зробили для цього? А нічого. Тому завдання номер один – використовувати допомогу, яку нам надають, але разом із тим нарощувати власні м’язи», – наголосив Сергій Кривонос.

Нагадаємо, що секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов визнав, що лютневий наступ із північного напрямку виявився неочікуваним, але зараз сили оборони ведуть активну підготовку до можливого повторного наступу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі