НТА > НОВИНИ > Війна > Снаряди для артилерії. «Укроборонпром» відправив першу партію підмоги для ЗСУ

Снаряди для артилерії. «Укроборонпром» відправив першу партію підмоги для ЗСУ

«Укроборонпром» налагодив виробництво снарядів за кордоном у кооперації з країною НАТО

367

Україна налагодила виробництво 122-міліметрових артилерійських снарядів. Першу партію боєприпасів вже відвантажили для Збройних сил України.

Про це повідомило Міністерство оборони України.

Цей тип снаряду використовує українська артилерія під час роботм з причіпними гаубицями Д-30 та самохідними артилерійськими установками 2С1 «Гвоздика», дальність яких понад 15 кілометрів.

«Характерно, що кількість осколків значно перевищує осколковість штатного радянського зразка», – сказано в повідомленні.

«Укроборонпром» налагодив виробництво снарядів за кордоном у кооперації з країною НАТО. Перед тим, як отримати замовлення від міністерства оборони, «Укроборонпром» провів низку випробувань.

«Це вже третій вид боєприпасу після мінометної 120-міліметрової міни та танкового 125-міліметрового снаряду, який виготовляють за українською технологією й із залученням українських вузькопрофільних фахівців на закордонних потужностях», – зазначили в Міністерстві оборони України.

Нагадаємо, що наприкінці листопада українські військові показали перші снаряди калібру 152-ох міліметрів, виготовлені «Укроборонпромом».

Група зі 65-ти українських військових закінчує інтенсивні навчання на системі протиповітряної оборони Patriot. Тренування проходять у Форт-Сілі (штат Оклахома, США).

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"