НТА > НОВИНИ > Новини світу > Сьогодні у Римі починається саміт G-20: про що говоритимуть

Сьогодні у Римі починається саміт G-20: про що говоритимуть

204

У суботу, 30 жовтня, та в неділю, 31 жовтня, у Римі під головуванням Італії буде проводитися саміт G20. Представники країн збираються обговорити питання клімату, охорони здоров’я та стабільного розвитку.

Про це повідомляє УНН.

Як зазначається, напередодні саміту в італійській столиці відбулася зустріч міністрів фінансів та охорони здоров’я. Основний день саміту передбачає зустріч представників таких країн, як, зокрема, США, Китай, Індія та Німеччина, на які припадає близько 60% населення планети та понад 80% світового економічного виробництва.

Саміт буде першою за останні два роки особистою зустріччю лідерів цих країн. Разом з тим, представники Китаю, Японії, Мексики, Росії та Саудівської Аравії відмовилися від участі у зустрічі.

Натомість, голова КНР Сі Цзіньпін і президент Росії Володимир Путін будуть стежити за перебігом дискусій з відеозв’язку.

Що планують обговорити

Представники 20 найбагатших країн будуть обговорювати питання пандемії та її наслідків, а також зусилля щодо прискорення відновлення світової економіки, розв’язання проблеми різкого зростання цін на енергоносії та збоїв у ланцюгах постачання, які зачепили низку ключових галузей промисловості у всьому світі.

Лідери країн також планують підписати угоду про мінімальну глобальну податкову ставку в 15% для великих компаній. Також обговорюватимуть питання клімату: через кілька днів після саміту G-20 у Шотландії почнеться кліматичний саміт ООН COP26.

Нагадаємо, Європейський Союз на саміті лідерів “Групи 20” (G20) має намір обговорити загрозу високих цін на енергію для глобального економічного відновлення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі