НТА > НОВИНИ > Війна > Росіяни кинули в наступ піхоту. Комбат Легіону Свобода з Луганщини

Росіяни кинули в наступ піхоту. Комбат Легіону Свобода з Луганщини

“Місто руйнується, укріплень не лишається, ми тримаємо позиції.  Єдине що, чесно кажучи, важкувато, бо люди виснажені”

335

На Луганщині росіяни спробували кинути цього тижня піхоту, яка напоролася на ударну силу українців і практично була знищена. Тож ворог продовжує витісняти артилерією, а нашим захисникам катастрофічно не вистачає контрбатарейних систем.

Ситуацію в області описав в ефірі «Народного Толк-Шоу» на NTA командир батальйону «Свобода» Петро Кузик, який обороняє Луганщину.

«Ворог витискає нас своєю артилерією. Авіаудари, вертольоті удари, танки. Сьогодні від авіабомби, на жаль, загинув український боєць. Місто руйнується, укріплень не лишається, ми тримаємо позиції.  Єдине що, чесно кажучи, важкувато, бо люди виснажені. Люди сплять по годині-півтори. А чомусь поповнення, я уже не кажу про ротації, не находить. Ну, можливо, треба на інших напрямках», – розповів Кузик.

Командир батальйону «Свобода» зазначив, що вчора 20 червня був прорив, який сьогодні ліквідували зусиллями ЗСУ.

«Десь наші підрозділи можуть трошки вперед просуватися, заходимо в нові квартали, витискаємо. А є підрозділи, які вже більш виснажені, які уже не можуть стримувати, люди просто валяться з ніг. Ситуація складна, але воюємо», – зазначив Петро Кузик.

Як він повідомив, в цей «історичний тиждень» на Луганщині дещо змінилося: раніше піхота уникала боїв, а зараз «полізла», проте вчора була знищена.

«А по кількості артобстрілів, як і  було: 1  до 20 снарядів. Тобто один – з нашого боку, 20 – з їхнього… Це говорить про те, що у нас катастрофічно мало контрбатарейних систем. От коли ленд-ліз для України зі США запрацює, і ці системи надійдуть нарешті, то ми перестанемо втрачати українських солдатів», – зазначив Кузик.

Зазначимо, що Президент Володимир Зеленський зауважив, що наступний тиждень буде історичним для України. Ми почуємо відповідь від ЄС щодо статусу кандидата. Очевидно, що й РФ посилить ворожу активність.

Нагадаємо, що ворог захопив два населені пункти на Луганщині. На напрямку Тошківка – Підлісне ворог оволодів населеними пунктами Підлісне та Мирна Долина. Також має частковий успіх в районі населеного пункту Гірське.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі