НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Російську музику треба «рубати і відрізати». Тікток-блогер про концерт Моргеншерна в Україні

Російську музику треба «рубати і відрізати». Тікток-блогер про концерт Моргеншерна в Україні

1533

Завдяки українській толерантності в Україну заходять такі «митці» як Моргенштерн та інші.

Про це у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі НТА заявив тікток-блогер Данило Гайдамаха.

«Їду з батьками Києвом і у нас окрім політика «му-му» всюди розвішано афіші кавер-концерту гурту «Кіно», концерту Земфіри. Я такого давно не бачив. Це всім, хто говорить, що, мовляв, для чого ви Цоя і Висоцького рухаєте, це ж ті, хто був проти системи. Але саме завдяки нашій толерантності до таких  митців, вони нам заводять і пропонують таких «митців» як Моргенштерн та інші. Сьогодні це стається з Україною, стається те, що ми не могли уявити ще 2 роки тому – приїзд ось таких «зашкварних» людей»,– сказав гість ток-шоу.

Водночас він наголосив, що сьогодні в Україні є якісна українська музика. А щодо російськомовного контенту, то, наголосив відомий тікток-блогер, в Україні це не варто толерувати, натомість треба «рубати і відрізати».

Нагадаємо, російський виконавець Моргенштерн, якого Міністерство культури включило до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України, не має наміру скасовувати свої концерти в Україні, продаж квитків на них триває.

Додамо, що у грудні 2019 Моргенштерн відзначився скандалом в Одесі. Репер під час свого виступу назвав траур, який оголосили після смертельної пожежі в одеському коледжі, “показухою”.

 

 

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі