НТА > НОВИНИ > Новини світу > Солідарність з Україною: У Польщі випустили поштову марку «Ми з вами!»

Солідарність з Україною: У Польщі випустили поштову марку «Ми з вами!»

546

До обігу в Польщі ввели поштову марку «Ми з вами!». Це вираз солідарності з Україною. На марці зображено дві руки, що стискаються долонями – одна в кольорах Польщі, інша в кольорах України. Марку отримають 3 мільйони адресатів. Її презентували в Міністерстві закордонних справ Польщі, повідомляє Польське радіо.

Заступник міністра цього відомства Шимон Шинковський вель Сенк розповів про символічне та реальне значення руки, поданої Україні, та наголосив на прихильності поляків допомагати біженцям. За його словами, наразі поляки простягли руку понад двом мільйонам громадян України, які втекли від війни.

Польську солідарність і рукостискання можна побачити в багатьох вимірах, включаючи діяльність органів місцевого самоврядування, місцевої влади, польських державних інституцій та дипломатії, зазначив заступник очільника Міністерства закордонних справ.

«Її видно у багатьох польських родинах, де українці знайшли дах та притулок. Видно її у простягнутих руках волонтерів як на кордоні, так і у великих, середніх та малих містах Польщі, де ці люди передають хліб, воду, підтримку. Це простягнута рука допомоги і надії», – сказав заступник міністра.

Президент Пошти польської Томаш Здзікот зазначив, що марка є вираженням підтримки не лише його компанії, а й усього польського суспільства, а також символом великого пориву доброти.

«Тому також ця марка є обіговою, а не колекціонерською. Тому її наклад є теж дуже великим – 3 млн штук. Вже невдовзі ця марка буде найбільш широко використовуватися як знак оплати поштових послуг, що підкреслює солідарність польського народу та працівників пошти, як його частини, з українцями та Україною, де триває війна», – розповів Томаш Здзікот.

Також, відправлення гуманітарної допомоги для України з-за меж Європейського Союзу на митний склад у Холмі до 30 червня не обкладатимуться у Польщі митними та податковими чи поштовими зборами.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі