НТА > НОВИНИ > Новини політики > Сором на весь світ. Зеленський заявив, що цікавість журналістів може вдарити по репутації країни

Сором на весь світ. Зеленський заявив, що цікавість журналістів може вдарити по репутації країни

163

Президент Зеленський закинув журналістам, що вони своєю цікавістю можуть нанести  репутаційні втрати Україні. Зокрема, коли випитують, чому він літав у Карпати у резиденцію в Гуті гелікоптерами ДСНС. Адже «тепер увесь світ дізнається, що у президента України немає літака».

Літак, як виявилося, поламався, за день чи два до поїздки, яка відбулася у минулу п’ятницю, 19 листопада.

«Якщо всім байдуже на репутацію країни, то нехай весь світ знає, що у президента України немає літака. Бо не може наш директор ДУСа зробити його, бо одразу почнуть кричати, що виділили гроші на президента. Ось така у нас авіація», – емоційно заявив Зеленський під час пресконференції.

За його словами, користуватися іншим літаком він не має права. Так само, як і літати одним гвинтокрилом. Обов’язковим має бути безпековий супровід від одного до трьох одиниць.

«Тож мене попросили цей раз використати гелікоптери ДСНС. Я перепитався, чи маю на це право. Мені відповіли, що так», – стверджує Зеленський.

Окрім того, за його словами, минулої п’ятниці ввечері він літав у Гуту передусім, щоб дізнатися, як триває підготовка Гути до офіційних заходів із нагоди 30-річчя української дипломатії. Саме у президентській резиденції заплановані офіційні заходи 21-22 грудня. Сюди мають прибути 300 гостей зі всього світу. Розповів, що всю ніч обговорювали організаційні моменти, де взяти гроші на це.

«Я прилетів туди в п’ятницю вночі – без гостей, не на жодному приватному літаку. І, так, на один день, у суботу, у вихідний я там залишився зі сім’єю. Я маю повне право відпочивати. У Києві я вже не маю, де відпочивати через вас (журналістів окремих медіа, – ред). Я маю прав їхати відпочивати, куди хочу і з ким хочу. Єрмак зі мною був. О 7 ранку в неділю ми вже вилетіли в Київ, де я цілий день провів на роботі», – продовжив розповідь Зеленський.

Потім він додав, що в неділю ввечері «з бутербродами і Єрмаком» він знову гелікоптером вирушив у Карпати в “Синьогору”, де також була його сім’я.

«Наступного дня знову полетів на роботу. Циган не викликав, ведмедів не викликав», – уточнив Зеленський.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі