НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > SpaceX відправить на орбіту свою “марсіанську” ракету вже у липні

SpaceX відправить на орбіту свою “марсіанську” ракету вже у липні

222

SpaceX має намір здійснити перший орбітальний космічний політ свого корабля Starship вже у липні, заявила президент компанії Гвін Шотвелл.
Про це повідомляє CNBC.

Компанія SpaceX готує кораблі Starship для перевезення вантажів та людей – для здійснення місій на Місяці та Марсі.

“Ми дійсно знаходимося в очікуванні польоту цієї системи або, принаймні, спроби першого орбітального польоту цієї системи, справді найближчим часом”, – зазначила Шотвелл.

Як повідомлялося, SpaceX виклала свої плани щодо першого в історії орбітального польоту Starship в заявці Федеральній комісії зі зв’язку США, опублікованій минулого місяця. Компанія має намір запустити Starship з ракетою-носієм Super Heavy у Південному Техасі, після чого носій відокремиться та приводниться у Мексиканській затоці приблизно через вісім хвилин.

Космічний корабель Starship продовжить рух по орбіті впродовж приблизно дев’яти хвилин. За півтори години після цього він повернеться в атмосферу Землі та впаде в Тихий океан приблизно за 60 км від гавайського острова Кауаї.

Запланований тестовий політ має відбутися не пізніше 20 грудня 2021 року.

Раніше стало відомо, що засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск розпродав всю свою нерухомість і вирішив переїхати в невеликий збірний будинок на території своєї космічної компанії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі