НТА > НОВИНИ > Суспільство > SpaceX вперше в історії виведе туриста у відкритий космос

SpaceX вперше в історії виведе туриста у відкритий космос

Приватна аерокосмічна компанія Ілона Маска SpaceX проведе три нові місії з приватним екіпажем

265

SpaceX планує три нові місії із приватним екіпажем, під час яких уперше в історії у відкритий космос виведуть туриста. Зазначимо, що компанія проведе три нові місії з приватним екіпажем.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Зазначають, що усі три місії замовив мільярдер Джаред Айзекман. Подібну триденну місію він уже організовував восени 2021 року, коли Crew Dragon вперше відправив на орбіту екіпаж із чотирьох людей, які не були професійними астронавтами.

Нову програму назвали Polaris.

Перший політ відбудеться у четвертому кварталі поточного року. Її планують запустити з історичного стартового комплексу 39A в космічному центрі НАСА імені Кеннеді у Флориді.

Місія триватиме п’ять днів, корабель Crew Dragon не стикуватиметься з МКС.

Протягом цього часу екіпаж спробує здійснити перший в історії комерційний вихід у відкритий космос, проведе наукові дослідження, покликані покращити як здоров’я людини на Землі, так і наше розуміння здоров’я людини в майбутньому.

Також вони стануть першим екіпажем, який випробуватиме лазерний зв’язок Starlink у космосі, надавши цінні дані для майбутніх систем космічного зв’язку, необхідних для польотів на Місяць, Марс та за їх межі.

Зазначають, що місія Polaris Dawn має багато першочергових цілей, тому програма Polaris вибрала команду експертів, які добре знають один одного та мають фундамент довіри, на якому вони можуть зміцнюватися, вирішуючи завдання цієї місії. Крім Ісаакмана, до складу екіпажу входять Скотт «Кідд» Потіт, ветеран команди Джареда, і двоє співробітників SpaceX, Сара Гілліс і Анна Менон.

Друга місія також полетить на Crew Dragon.

Третю місію буде відправлено в космос на кораблі Starship – це буде перший політ з людьми на борту для цього космічного корабля.

Нагадаємо, що винахідник та підприємець Ілон Маск заявив, що перший орбітальний політ найпотужнішої ракети у світі Starship може відбутися вже за місяць.

Зазначимо, що раніше Маск заявляв, що планує використати ракету для заснування колонії на Марсі. Ілон Маск повідомив, що планує відправити людину на Марс за 5 років чи «в гіршому сценарії за 10» років.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"