НТА > НОВИНИ > Новини світу > “Спалахи” на аеродромі “Зябровка” у Білорусі: опублікували відео

“Спалахи” на аеродромі “Зябровка” у Білорусі: опублікували відео

На аеродромі в Зябровці дислокується угруповання ЗС РФ зі значною кількістю техніки

783

У Міноборони Білорусі заявили, що 10 серпня близько 23:00 “сталося загоряння однієї з одиниць техніки” на аеродромі “Зябровка”. Водночас моніторингова група “Бєларускі Гаюн”, проаналізувавши нічні вибухи і спалахи, висунула кілька версій подій.

Також у телеграмі опублікувала перше відео з місця події, яке відзняли за  20-25 км від аеродрому.

“Видно чіткий великий спалах, не схожий на “загоряння двигуна”. За уточненими даними, спалахи і вибухи в районі аеродрому “Зябровка” почалися близько 00:20 11 серпня, що вже саме по собі повністю спростовує інформацію МО РБ”, – йдеться у повідомленні.

Загалом відбувалося 8 спалахів.

На аеродромі в Зябровці дислокується угруповання ЗС РФ зі значною кількістю техніки: близько 10 одиниць ЗРК С-400″ Тріумф”, дві одиниці ЗРПК “Панцир”, присутні ОТРК “Іскандер”. Крім цього, прикопані танки і БМП.

Виходячи з наведеної вище інформації, група “Бєларускі Гаюн” розглядає кілька версій “хлопків” на військовому аеродромі в Білорусі. Так, там могли проводитися нічні тренування ВПС і ППО зі стрільбою; по аеродрому могли завдати ударів і знищити комплекси ЗРК; відпрацьовувалося збиття БПЛА за допомогою ППО; помпаж авіадвигуна (найменш ймовірний).

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі