НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Спорт поза політикою»? Як львів’яни реагують на обійми української та російської спортсменок

«Спорт поза політикою»? Як львів’яни реагують на обійми української та російської спортсменок

376

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх обняла російську колегу одразу після перемоги на Олімпіаді в Токіо. Магучіх була з прапором України, а Марія Ласіцкене з прапором Олімпійського комітету Росії. Переможниця та бронзова призерка також сфотографувалися.

Суспільство поділилося на два табори: одні стали на захист української спортсменки, яка, до слова є лейтенантом Збройних Сил, – інші називають таку поведінку – неприпустимою, адже триває восьмий рік війни з Росією, а спортсменка з країни-агресора Ласіцкене ще й свого часу була довіреною особою Путіна.

Команда «Прямої мови Львова», що на NTA, дізналася реакцію львів’ян на ці скандальні обійми.

«Це нормально. Вони спортсменки, які зараз на змаганнях. Вони мають спілкуватися між собою, обмінюватися інформацією. Нічого в тому поганого не має. І стосунки України з Росією на це ніяк не впливають. По спорту, точно ні», переконаний чоловік.

«Ні, ну так не можна. Якби не було, але політика «лізе» до нас з тої (російської) сторони постійно. Тож бажано, щоб такого не було. Що там у неї в голові – не відомо. Не гарно, неприйнятно це для мене. Росія 100% ворог України. Це знають всі: і у нас, і у Росії також. А спортсмени, то представники нашої держави», впевнені перехожі.

«Війна війною… Це дуже делікатне питання. Краще утриматися від цієї відповіді, бо вони і правильно, і неправильно зробили. Війна триває вже 7 років, але спортсмени можуть знатися більше 7 років, тобто вони були друзями до війни, то чому вони мають припинити дружити через конфлікт верхівок нашої влади?», – вважає молодий львів’янин.

«Я розумію, що і одна, і друга атлетки дуже довго йшли до цієї перемоги. Думаю, що вони дійсно відчувають радість одна за одну. Тут політика відійшла на другий план. Я не проти такого», – каже дівчина.

«Росія – однозначно ворог. Але у цьому не винні люди, бо використовуються такі сучасні технології, що 80% росіян просто зомбовані», – переконаний львів’янин.

«Люди повинні жити у мирі. Якщо вони стараються докладати до того зусиль, то це тільки похвально. Але й політика розділяє тому такі реакції у людей», підсумувала перехожа.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі