НТА > НОВИНИ > Новини політики > Спорт поза совістю. Як львівський каратист із «Самопомочі» Горуна підіграє Росії

Спорт поза совістю. Як львівський каратист із «Самопомочі» Горуна підіграє Росії

727

Каратист Станіслав Горуна став на «захист» легкоатлетки Ярослави Магучіх, яка спровокувала скандал, сфотографувавшись та обнявшись із росіянкою Марією Ласіцкене після змагань у стрибках у висоту в Токіо.

Відповідні пости він опублікував у своєму Facebook. При цьому львівський спортсмен повторив дивовижно безглузду «мантру» про «спорт поза політикою». Його слова викликали чималий ажіотаж і критику в коментарях у соцмережах.

Львів’янину, який є депутатом Львівської районної ради від «Самопомічі», порадили в такому випадку звернутися у всесвітню федерацію, щоб вони дозволили йому виступати під нейтральним прапором, або перейти в збірну біженців.

За великим рахунком, Станіслав Горуна приєднався до пропагандистських міфів країни-агресора про «адін народ», у що, на жаль, вірить і чимала кількість українці. І цьому, на жаль, сприяють авторитетні спортсмени.

Нагадаємо, що 7-го серпня українка Ярослава Магучіх завоювала бронзу на Олімпіаді у фіналі жіночих стрибків у висоту. Золото взяла представниця ОКР Марія Ласіцкене. Після змагань Магучіх і Ласіцкене обійнялися.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр наголосила, що російсько-українська війна накладає певні обмеження на спортсменів, які представляють Україну на міжнародних змаганнях. Вона також підтвердила, що Магучіх є молодшим лейтенантом ЗСУ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі