НТА > НОВИНИ > Кримінал > Справи Майдану. Суд ухвалив перший вирок “ексберкутівцям”

Справи Майдану. Суд ухвалив перший вирок “ексберкутівцям”

99

“Ексберкутівців” Віктора Ейсмонта та Володимира Мохоню засудили до трьох років ув’язнення. Вони брали участь у розгоні Євромайдану у листопаді 2013 року.

Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд Києва.

Колишніх “беркутівці” Володимира Мохонь та Віктора Ейсмонта обвинувачують у перевищенні влади та службових повноважень, а також у протидії мирним зібранням та складанні й видачі завідомо неправдивих рапортів.

За перевищення влади та службових повноважень суд призначив їм покарання – три роки позбавлення волі із забороною обіймати посади в правоохоронних органах терміном на три роки.

Втім, обох звільнили від покарання через закінчення строку давності.

Адвокат родин Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська заявила, що це перший реальний вирок “ексберкутівцям” у справах Майдану.

Розгін Майдану у 2013 році

21 листопада 2013 року в Україні почався Євромайдан. Мирні протестувальники вимагали від уряду підписати угоду про асоціацію України з ЄС. У ніч на 30 листопада 2013 року спецпідрозділ МВС України “Беркут” вдався до жорстокого силового розгону мирних протестувальників. Всього під час Революції гідності постраждали 2,5 тисячі людей, загинули – 104.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі