НТА > НОВИНИ > Новини світу > США дадуть Україні зброю, щоби вона повернула всі свої території, – Байден

США дадуть Україні зброю, щоби вона повернула всі свої території, – Байден

Конгрес США має підписати закон, який надасть Україні додаткові 12 мільярдів доларів підтримки

299

США засудили шахрайську спробу Росії анексувати суверенну українську територію. Вашингтон і надалі підтримуватиме Україну в її боротьбі за звільнення своїх земель.

Про це заявив президент США Джо Байден.

«США засуджують сьогоднішню шахрайську спробу Росії анексувати суверенну українську територію. Росія порушує міжнародне право, зневажає Статут Організації Об’єднаних Націй і всюди демонструє свою зневагу до миролюбних народів», – відзначили в пресслужбі Білого дому.

За словами Байдена, анексія українських територій не має жодної легітимності. США завжди поважатимуть міжнародно визнані кордони України та надаватимуть допомогу їй у військовому та дипломатичному плані під час боротьби за звільнення окупованих земель.

Також президент США нагадав про те, що Вашингтон цього тижня оголосить про додаткову допомогу Україні у розмірі 1,1 мільярда доларів.

У відповідь на анексію, США та союзники оголошують про нові санкції.

«Ці санкції призведуть до витрат для фізичних і юридичних осіб – усередині та за межами Росії, – які надають політичну або економічну підтримку незаконним спробам змінити статус території України. Ми згуртуємо міжнародне співтовариство, щоби засудити ці кроки та притягнути Росію до відповідальності. Ми продовжимо постачати Україні обладнання, яке їй необхідне для самооборони, незважаючи на нахабні спроби Росії перекроїти кордони свого сусіда», – відзначив президент.

Очільник Білого дому додав, що очікує на підписання Конгресом закону, який надасть Україні додаткові 12 мільярдів доларів підтримки та закликав міжнародну спільноту відреагувати на незаконні спроби анексії з боку Росії.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський у терміновому відеозверненні заявив, що Україна подає заявку на вступ до Північноатлантичного альянсу у прискореному режимі.

Раніше президент Російської Федерації Володимир Путін оголосив анексію окупованих територій Україні. Він підписав договір про так званий «вступ до складу Росії нових територій» – це Донецька, Луганська, Запорізька та Херсонська області.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі